Je alternatief voor de halogeentransfo’s Niko end of life
Niko is gestopt met de productie van de 12V halogeentransformatoren (reeks 320-000xx). Als gevolg zijn deze transfo’s end of life en straks niet meer beschikbaar.
Geen zorg want bij EREA vind je het juiste alternatief voor de halogeentransformator van Niko die je zoekt. Zo val jij niet zonder.

Hoe?
Met deze conversiekaart. Handig en overzichtelijk. Op basis van de Niko-referentie, het vermogen en de spanning vind je op de kaart meteen de juiste EREA-variant.
Check:
.jpg)
Conversiekaart halogeentransformatoren (Niko - End of Life)
EREA-conversielijst-Niko-EOL-A4-2024-10-01.pdf
Nog meer goed nieuws:
Je EREA-halogeentransformator hebben we in voorraad
Door onze constante stock kunnen we snel inspelen op je vraag. Vandaag besteld, is morgen op transport gezet.
Al onze transformatorproducten zijn sinds 1933 Made in Belgium. Als gevolg zijn onze productfamilies stabiel en kan jij op beide oren slapen. Future proof, sowieso.
Vragen over de switch van de halogeentransformator van Niko naar de EREA-transformator?
Geef ons zeker een seintje. Simpelweg bellen of mailen.
We helpen je graag om een goede keuze te maken.